MODUĻU MĀJAS

Pasūtiet savu atpūtas māju ar saunu un guļamistabu.

Mēs piedāvājam neliela, vidēja, liela izmēra mājas, pēc jūsu izvēles. Kvalitāte, darba pieredze Skandināvijas valstīs, ātra izgatavošana un uzstādīšana jūsu objektā. Moderni risinājumi par pieņemamām cenām. Elastība attiecībā uz klientu vēlmēm un plānojuma izmaiņām no kurām nav jābaidās, jo tas ne vienmēr sadārdzina objekta cenu.

Radīsim kopīgi jums vēlamo telpu plānojumu atbilstoši to pielietojumam, saskaņosim logu un durvju izmērus, vēršanās virzienus, apdares materiālus, to krāsu, jumta veidu un materiālu.

Pēc klienta vēlmēm papildinām objektu ar terases klājumiem, nojumēm, verandām, kubliem, auto nojumēm, saimniecības piebūvēm. Projektu izstrāde, detalizēti rasējumi. Lielāku ēku būvēšanā, sadarbojamies ar profesionālu Arhitektu biroju.

8
5

Moduļu mājas būvējam visu cauru gadu.

Mēs esam jūsu rīcībā, zvaniet, rakstiet, tiksimies un kopīgi veidosim jūsu atpūtas vai dzīvojamo māju. Ir iespēja veidot vizualizācijas jūsu potenciālajai ēkai vai verandai.

Piesakieties konsultācijai, jums ir lieliska iespēja saņemt profesionāla Arhitektu biroja un vienlaicīgi arī ražotāja-būvnieka konsultāciju bez maksas un vienā vietā. No Arhitekta jūs saņemsiet informāciju, kura ļauj jums saprast, kur un kā, jūsu pašvaldībā, uz jūsu zemes gabala, drīkst novietot būvi, kā to saskaņot, kādi ir noteikumi, termiņi, tīklu veidi un pieslēgumi, attālumi no kaimiņiem un daudz citu noderīgu informāciju.

No ražotāja-būvnieka jūs saņemsiet informāciju, par moduļu māju veidiem, sienu, grīdu un griestu siltinājumu veidiem un to biezumiem, apdares materiāliem, apdares krāsām, jumtu materiālu veidiem un krāsu, būves iekšējo telpu plānošanas iespējas, stiklojumu veidi, krāsas, priekšrocības un daudz ko citu.

Pieteikties konsultācijai:

Sazināsimies ar jums vienas darba dienas laikā!

This field is for validation purposes and should be left unchanged.