MATERIĀLI

Grīdas

Grīdu ieklāšanā izmantojam augstas kvalitātes polimēra terašu dēļus, kuriem ir peejamas dažādās krāsās. Mēs izmantojam labākos polimēra terašu dēļus, kurus mums piegādā profesionāls ražotājs ar lielu pieredzi. Polimēra dēļu klājumi ir ļoti praktiski, dēļiem ražotājs dod garantiju, tie ir viegli kopjami, tie nevērpjas un neplaisā, tiem ir noturīga krāsa. Šādi klajumi izskatās ļoti estētiski un bagāti. Pēc klienta vēlmēm varam izmantot jebkurus citus koka terašu dēļus.

Jumti

Jumta segumiem izmantojam šūnu polikarbonātu 16 mm biezu. Krāsas – caurspīdīgs, pienbalts un bronzas. Kā alternatīvu risinājumu piedāvājam organiskā stikla Plexiglass 10 mm  segumu. Uzstādām to materiālu, kuram jūs dodat priekšroku, kā arī iesakam savu variantu. Jumta seguma materiālus iepērkam no ražotāja, starptautiskas kompānijas, kura strādā ar augstas kvalitātes materiāliem un izejvielām. Firmas darbības lauks ir Skandināvijas valstu tirgus ar īpašiem laika apstākļiem – lielākas sniega, vēja un lietus slodzes.

Pamati

Vietās, kur nav gatavu pamatu, izmantojam cinkotos skrūvpāļus. Galvenās skrūvpāļu priekšrocības – uzstādīšanas ātrums, nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošana to uzstādīšanai, iespēja nepieciešamības gadījumā tos ātri demontēt vai pārvietot. Skrūvpāļu pamati ir videi draudzīgs risinājums, netiek bojāts zālājs vai apstādījumi. Procesa rezultātā netiek radīti lieki būvgruži. Viegli var uzstādīt vietās, kur grūti piekļūt ar smago tehniku un var uzstādīt jebkuros laika apstākļos (ražotāja apraksts). Ja lāgojumu uzstādam uz esoša betona pamata, tad izmantojam cinkotas metāla pēdas, kuras tiek iestrādātas terases konstrukcijā un sasaistītas ar betona pamatni.

Karkasi

Karkasa izgatavošanai Izmantojam augstas kvalitātes līmēto priedes masīvkoku, kas nodrošina koka izturību – pret plaisāšanu, vērpšanos, tajā nav zaru un citu dabisko trūkumu. Tādā veidā mēs panākam maksimalu detaļu izturību pret lietus, sniega un vēja slodzēm. Karkasam veicam trīskāršo apstrādi (tonējošais impregnants, gruntējošā laka, dekoratīvā lakošana). Mūsu ražotās koka detaļas atbilst augstākajām prasībām un nodrošina ļoti augstu kvalitāti izstrādājumam un estētisku vizuālo izskatu.

Mūsu bīdāmās sistēmas

Izmantojam kvalitatīvas alumīnija bīdāmās sistēmas, kurās iestrādājam 5 mm biezu rūdīto stiklu. Rūdītais stikls ir triecien izturīgāks un plīsuma gadījumā pasargās Jūs un Jūsu ģimenes locekļus no traumām. Uzstādam arī fiksētās stikla sienas. Sistēmas ļoti labi noslēdz telpas no vēja, lietus un sniega.